Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co odróżnia najlepszych handlowców oprócz amatorów? Dlaczego jest tak, że niektórzy przedsiębiorcy mogą konsekwentnie wyprzedza bez względu na cykl rynek?

Poniżej znajduje się lista 10 najlepszych cech udanych Traders.

są one prawidłowo pisane wielkimi literami – Bardzo częstym błędem początkujących przedsiębiorców nie jest odpowiednio skapitalizowane. Debiutanci zobaczyć siłę dźwigni opcyjnych ofert handlowych i uważają, że mogą włączyć $ 2.000 do 20.000 $ w ciągu kilku tygodni. Przed tym wiedzą, kilka transakcji Dodatkowych not tracąc całkowicie wymazane swój kapitał. Muszę przyznać, że było to również winni. Żyłem w NZ i właśnie rozpoczęła działalność. Myślę, że w moich pierwszych 6 miesiącach wybuchła niemal każda reguła handlu możliwe. Miałem kilka niewielkich stanowisk w australijskiej giełdzie, jedna spółka użyteczności publicznej, a drugi REIT (Real Estate Investment Trust). Oba te stanowiska miały niski beta, co oznacza, że ​​zapasy nie ruszał jak ogólnym rynku. Tak więc, ze względu na brak wiedzy i zrozumienia myślałem, że chciałbym sprzedać niektóre opcje call na głównym indeksie ASX do zabezpieczania i chronić swoje długie pozycje. I oczywiście nie rozumieją mój ekspozycja netto jest teraz niezwykle krótkie, jak krótkie rozmowy łatwo zrównoważone moje pakiety akcji. Rzeczywiście rynek zebrał, nie chciałem się przyznać, mój błąd i wziąć moje straty i nadzieję, i modlił się, że sytuacja wróci moja droga. Następną rzeczą, wiesz, mój kapitał został całkowicie wymazane. Nie jest to dla mnie wspaniałe doświadczenie, ale taki, który na pewno wyciągnięte z!

Mają niską tolerancją dla ryzyka – Innym ważnym aspektem udanego opcje binarne obrotu jest o niskiej tolerancji na ryzyko. Najlepsze kupcy będą handlować patrze? na tych informacji tylko wtedy, gdy istnieje małe ryzyko scenariusza wysoka nagroda. Chcą mieć szanse przekrzywiony na ich korzyść w jak największym stopniu. Najlepsi przedsiębiorcy nie będą próbować trafić biegnie do domu z każdym handlu.

one transakcje tylko wtedy, gdy rynek jest okazją – One jakość wszyscy wielcy kupcy jest cierpliwość. Wybrani inwestorzy wejdzie w zawodach gdy kursy są ułożone na ich korzyść. Mieli dużo raczej być w domu niż przeciętny człowiek na ulicy próbuje wygrać duże. Oni skupiają się na większy Rok t? stron? obraz i są gotowi czekać i mieć cierpliwość tylko handlu, gdy prawo nadarzy się okazja. Jedne z najlepszych handlowców często mówią o siedzi bezczynnie i po prostu obserwując rynki, czekając na idealny czas, aby dokonać transakcji. Amatorskie inwestorzy uważają, że jest bardzo ciężko, aby nie handlować i zniewolony przez wszystkie czerwone i zielone liczby na ich ekranie i czują się jak brakuje na działania.

Można myśleć o czasach w swoim handlu, gdy masz doświadczenie to?

Czy jesteś w stanie siedzieć na ławce i po prostu obserwować rynek bez skoków w?

Top of Form

Dół formularza

mają plan Trading – Przed otwarciem konta, każdy powinien mieć plan handlowych. Nie powinno to być coś w głowie, albo trzeba zapisz to! Pisząc go, jest jasno określony i można powrócić do niej w dowolnym czasie. Będzie to również bardziej realne, jeśli ?e Go tutaj, aby zapisa? napiszesz go i będziesz o wiele bardziej prawdopodobne, aby trzymać się go. Jak wszystko w życiu, aby odnieść sukces trzeba mieć plan i wszystko przemyśleć, a nie tylko lotów w siedzibie spodniach. Kiedy po raz pierwszy rozpoczęła działalność Chciałbym po prostu umieścić losowe transakcji w oparciu o jak się czuję w danym momencie. Chciałbym umieścić na spread byka połączeń, wówczas bym spróbować zwarcie zapasów myślałem było ponad cenione i wtedy będę dokonywania transakcji zmienności. Nie trzeba dodawać, że nie był bardzo udany w tym czasie. Podczas gdy niektóre z moich transakcji były zwycięzców było jakbym brał jeden krok do przodu i 2 kroki do tyłu. Wszyscy wielcy przedsiębiorcy mają jasno określony plan handlowych. Ma to kluczowe znaczenie dla sukcesu jako początkujący przedsiębiorcy opcje binarne.

Mają plan zarządzania ryzykiem – handlu jedynie co możesz sobie pozwolić, nie ryzykować pieniędzy nie można utracić. Transakcja defensywnie, a nie myśleć o tym, co można zrobić, za każdym razem dokonać handlu należy myśleć o najgorszym scenariuszu. Co można stracić i jak idziesz do obsługi stanowiska, jeśli coś pójdzie by? tym źle? Początkujący przedsiębiorcy mają problemy z uzyskaniem uchwyt na ile do ryzyka na każdym handlu. Gdy zaczynasz, że nie chce mieć 90% swojego kapitału związany w jednym handlu. Jedną rzeczą dla początkujących przedsiębiorców do rozważenia jest, aby podzielić swój kapitał handlu na pół, miejsce pół na rachunku oprocentowanym i wykorzystać resztę do handlu. W ten sposób, bez względu na to, co się dzieje, nigdy nie tracą cały swój kapitał. Kolejna dobra zasada zarządzania ryzykiem jest ustawiony stały procent z was jako kapitał ryzyka na handel. Częstym sposobem byłoby ustawić 5% jako maksymalna kapitału do